W SIECI

Moja internetowa aktywność nie ogranicza  się jedynie do bloga. Pokażę Ci inne interesujące i inspirujące miejsca w sieci, w których jestem zalogowana. Kto wie, może któreś z nich przypadnie do gustu również Tobie :)

Instagram


Chyba większość z nas ma swoje konto na Instagramie. Przez długi czas @dream_and_doit (obecnie @zgadywanka) było moim blogowym kontem. Wrzucam tam informacje o nowych postach, stylizacje, zdjęcia zrobione przez siebie.


Jednak wyszłam krok dalej i założyłam nowe konto, bardziej uporządkowane tematycznie i kolorystycznie. Ograniczone do tematyki mody, recenzji kosmetycznych oraz motywujących cytatów. Jeżeli interesujesz się taką tematyką to zapraszam Cię do obserwacji mojego profilu @adazet.


DressCloud


To portal w którym użytkowniczki dzielą się swoimi inspiracjami. Głównie wstawiając zdjęcia ubrań, stylizacji, kosmetyków i biżuterii. Robię dużo zdjęć takich rzeczy, dlatego uznałam, że to świetne miejsce aby je tam zamieścić. Za każde zdjęcie dostaje się kryształki, za które można licytować nagrody! Chociaż chyba miną wieki, zanim uzbieram ich odpowiednią liczbę. 
Mój profil: AdaZetka [KLIK]ZSZYWKA 


To skarbnica zgromadzonych przeze mnie inspiracji. Na portalu tym można zapisywać od innych użytkowników rzeczy, które nam się podobają. Moje tablice obserwuje 15 148 osób. Aktualnie mam utworzone 22 tablice wypełnione inspiracjami. O tematyce takiej jak: wystrój wnętrz, nauka rysunku, styl, DIY i wiele, wiele innych... Strona poniekąd przypomina portal pinterest, ale jak dla mnie jest na niej bardziej "rodzinnie". 


Mój profil: Niesforna [KLIK]

MODNA POLKA

Strona na którą można wrzucać swoje stylizacje i inspirować się stylem innych osób. Jest połączona z blogiem, więc posty zostają wyświetlone na profilu użytkowniczki.


Mój profil: Ada Zet [KLIK]

TUMBLR

Przed założeniem tego bloga wiele czasu poświęcałam blogowi na Tumblr. Było to miejsce założone przeze mnie z potrzeby tworzenia i gromadzenia pięknych zdjęć i tekstów. Aktualnie nie poświęcam mu czasu, ale zdarza się, że na niego zaglądam i przeglądam treści, które w nim się znajdują. Jest to miejsce, które bez słów potrafi pokazać co grało mi w duszy w danej chwili. 


Tumblr: Iluzja uczuć
Brak komentarzy

*Dziękuję za Twój komentarz!
*Gdy mam czas, to odwiedzam komentujące osoby.
*Jeśli prowadzisz bloga, to wierzę, że potrafisz napisać więcej niż dwa słowa ;)
*Obserwujesz? Poinformuj! Wtedy szybciej do Ciebie trafię :)