O MNIE

Hej! Mam na imię Ada, a właściwie to Adrianna :) Na początku powstawania bloga wymyśliłam sobie, że nie podam swojego imienia, ani nie pokażę twarzy. Wiele się zmieniło, ale tego drugiego trzymam się do dziś ;)Jestem nieśmiałą osobą, trochę wycofaną, choć staram się coraz bardziej podchodzić do życia optymistycznie. Nie jest łatwe, gdyż wciąż targają mną skrajne i rozbieżne emocje. Takie "i tak i nie" równocześnie. Wciąż szukam swojego miejsca w życiu i nie mam pojęcia co będę robić za kilka lat i na jaki zawód się zdecyduję. Nie chcę wylądować w miejscu, do którego będę przychodzić z przymusu i z ciągłym grymasem na twarzy. Mój chłopak wciąż powtarza mi, że mam odnaleźć coś, co będzie sprawiać mi radość i satysfakcję. Praca ma nie tylko przynosić zarobek, ale też przyjemność. Przekonajmy się czy kiedyś uda mi się to uzyskać.CROWDED DREAMS

Lubię różnorodność. Crowded-Dreams to blog lifestylowy, dotyczący tematów, które w danym czasie najbardziej mnie interesują. Do wielu rzeczy mam słomiany zapał i ciężko jest sprawić, aby coś zatrzymało mnie na dłużej. Jeśli jednak taka rzecz się znajdzie, to oddaję jej swój czas i serce.
Przyjaciół od wielu lat mam tych samych, a miłość dla mnie mogłaby być jedna na całe życie ;)

Co możesz znaleźć na moim blogu?

Na pewno nie zabraknie na nim wpisów fotograficznych, gdyż jest to dziedzina w której chcę się rozwijać. Aktualnie próbuję lepiej poznać Photoshopa i jego rozmaite funkcje.
Moda - nie jestem modową wyrocznią, ale muszę przyznać, że tworzenie stylizacji sprawia mi wielką frajdę. Szczególnie jeśli jeden element uda mi się przedstawić w kilku różnych stylizacjach.
Pomimo tego, że zazwyczaj jestem rozczochranym człowiekiem, to bardzo często słyszę miłe komplementy dotyczące moich włosów. Z tego względu postanowiłam bardziej o nie zadbać i wpadłam w małe włosomaniactwo którym również dzielę się na blogu.
Czasami lubię sobie trochę pomajsterkować i stworzyć coś własnoręcznie, dlatego wpisy DIY również się u mnie przewijają.
Oprócz tego czasami możesz natknąć się na jakąś recenzję. Szczególnie jeśli to kosmetyk do pielęgnacji włosów albo do ust.

Nie będę się dłużej rozpisywać, przejrzyj CROWDED DREAMS, a dowiesz się czym się zajmuję. Miło będzie jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i będziesz towarzyszyć mi na drodze poszukiwania tego co chcę robić w życiu :) Ten blog ma mi w tym pomóc. Jest dla mnie miejscem motywacji, zmian, pracy nad sobą i formą pamiętnika.


Adrianna


1 komentarz

*Dziękuję za Twój komentarz!
*Gdy mam czas, to odwiedzam komentujące osoby.
*Jeśli prowadzisz bloga, to wierzę, że potrafisz napisać więcej niż dwa słowa ;)
*Obserwujesz? Poinformuj! Wtedy szybciej do Ciebie trafię :)