O MNIE I O BLOGU


Hej! Jestem Ada, a właściwie to Adrianna :) 
Fotograficzny samouk, kreatywna indywidualistka, miłośniczka DIY,  dobrej kawy oraz prostych stylizacji.

Witam Cię na moim blogu. Jest to moje małe miejsce w sieci, które motywuje mnie do działania i stałego rozwoju. Mam nadzieję, że  przy okazji Ciebie również czymś zainspiruje.

BLOG
___

Blog www.adazet.pl to blog lifestylowy, na którym staram się łączyć swoje różnorakie pasje i zainteresowania. Główne kategorie dotyczą fotografii, mody, DIY oraz urody (szczególnie pielęgnacji włosów), ale piszę też o wszystkim co w danym momencie mnie interesuje. Czasami polecę Ci dobry serial, opowiem o wycieczce, a innym razem podzielę się opinią na temat danego kosmetyku albo podpowiem jak przerobić zdjęcie. Nie jestem ekspertem, ale na blogu pokazuję swoje kobiece sposoby na ułatwienie i urozmaicenie codziennego życia. Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
- Walt Disney

Uważam, że założenie bloga to jedna z moich lepszych życiowych decyzji. Od lat gromadziłam i zapisywałam przeróżne inspiracje, ale wciąż zwlekałam z ich realizacją. Dzięki blogowaniu zaczęłam wdrażać te pomysły w życie. Tworzyć, próbować, zwiększać poziom, rozwijać umiejętności i śledzić postępy. Bardzo wiele wyniosłam również od innych. Czytając pozostawiane komentarze lub blogowe treści. Uważam, że każdy może kogoś do czegoś zainspirować. Dlatego inspirujMY! :)MÓJ SPOSÓB NA MODĘ
_____


Pomimo tego, że jedną z głównych tematyk mojego bloga jest moda, nie podążam ślepo za najnowszymi trendami i nie wydaję fortuny na ubrania. Ubieram się w to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze. Są wzory i kolory, od których trzymam się z daleka, ale czasami pokuszę się na mały eksperyment. Ubrania najczęściej kupuję na wyprzedażach albo w lumpeksach starając się gromadzić bazowe i uniwersalne rzeczy. Jestem zafascynowana postami i filmikami typu ,,1 rzecz na 5 sposobów”. Sama stworzyłam kilka postów tego rodzaju.

Jaki jest mój styl? Myślę, że uniwersalny. Raz elegancki, a innym razem totalnie na luzie. Coraz bardziej podoba mi się styl vintage oraz drobne elementy paryskiego szyku. Swoje stylizacje lubię urozmaicać dodatkami i drobną biżuterią. Te niepozorne elementy potrafią wiele zdziałać.
FOTOGRAFIA
_____


Od niej wszystko się zaczęło. Po zakupie mojego pierwszego aparatu bezlusterkowego Olympus OM-D EM 10 postanowiłam, że założę bloga. Dzięki temu aparat był w ciągłym użyciu, a ja wciąż uczyłam się nowych rzeczy.


Fotografia to dziedzina, w której pragnę się rozwijać. Dlatego oprócz zdjęć, będę tworzyć dla Was krótkie i nieskomplikowane poradniki dotyczące prostej obróbki. Czasami przemycę tu też trochę mojej miłości do starych aparatów i ich obiektywów, dzięki którym za niewielkie pieniądze można uzyskać piękne efekty wizualne.

PIELĘGNACJA WŁOSÓW
_____

Tematy ,,beauty" długo nie należały do kręgu moich zainteresowań, ale dla włosów zrobiłam wyjątek! Zawsze podobały mi się długie włosy, dlatego chcę by moje były piękne i zdrowe. Z racji tego na blogu przewija się wiele wpisów dla włosomaniaczek.


Na blogu nie pokazuję twarzy, ponieważ nie lubię swoich selfie... ;) A tak na poważnie, to temu, że bloga chciałam prowadzić anonimowo. Wiele się zmieniło, ale uważam, że w treściach, które chcę Wam przekazać moja twarz nie jest do niczego potrzebna.

Dziękuję, że dotrwałaś/dotrwałeś do końca. Teraz możesz wziąć kubek kawy w dłoń, kieliszek wina albo czego tam chcesz i zapoznać się z treściami na blogu lub pooglądać zdjęcia. Mam nadzieję, że będzie inspirująco ♥

Znajdziesz mnie jeszcze na Instagramie! @adazet 

Brak komentarzy

*Dziękuję za Twój komentarz!
*Gdy mam czas, to odwiedzam komentujące osoby.
*Jeśli prowadzisz bloga, to wierzę, że potrafisz napisać więcej niż dwa słowa ;)
*Obserwujesz? Poinformuj! Wtedy szybciej do Ciebie trafię :)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.